Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Hotel Capital

Hotel Capital

hvězdahvězdahvězdahvězda
Farská 16
949 01 Nitra
Kontakt:
Tel:   +421 376 925 201
E-mail:   hotelcapital@hotelcapital.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Capital so svojou dlhoročnou tradíciou Vám ponúka 96 lôžok. K dispozícii je hosťom 37 dvojlôžkových izieb, 6 trojlôžkových izieb, 2 apartmány a 2 VIP izby. Izby ako aj apartmány poskytujú komfort, pokoj a relaxačnú atmosféru. Ako jediný luxusný business hotel v Nitre ponúka hotel Capital ubytovanie s polpenziou.
Hotel Capital
Hotel Capital

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.