Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Hotel Leonor

Hotel Leonor

hvězdahvězdahvězda
Kostolné námestie 13
946 03 Kolárovo
Kontakt:
Tel:   +421 357 771 341
E-mail:   info@hotelleonor.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Termálne kúpalisko vo Veľkom Mederi sa nachádza na okraji mesta. Počas zimných mesiacov je využívaný nový krytý rekreačný bazén, ktorý má atypický tvar a veľkosť 300 m2, hĺbku 1,3 m. Dva menšie bazény (perličkový a sedací) sú súčasťou väčšieho. Chemické zloženie geotermálnej vody má priaznivé účinky na liečenie kĺbových ochorení, ochorení chrbtice ako aj svalových únav a celkovo priaznivo pôsobí na regeneráciu organizmu. V novom krytom bazéne je k dispozícii počas celého roka aj ubytovanie, masáž, sauna, solárium a občerstvenie. V lete je k dispozícii spolu 5 bazénov, tobogán, masáže, saunový svet, wellness centrum, reštaurácia, občerstvenie, športové vyžitie a ubytovanie. Vonkajšie bazény sú otvorené od 1.5. do 30.9. (podľa počasia niekedy aj ďalej).
Hotel Leonor
Hotel Leonor

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.