Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Hotel Peklo

Hotel Peklo

hvězdahvězdahvězdahvězda
Platánová alej 1
945 01 Komárno
Kontakt:
Tel:   +421 357 740 620
E-mail:   recepcia@hotelpeklo.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Peklo sa nachádza na južnom Slovensku v historickom meste Komárno. Budova hotela Peklo prešla kompletnou rekonštrukciou, keďže pôvodná stavba bola v schátralom stave. Snahou všetkých špecialistov pracujúcich na rekonštrukcii bolo vytvoriť v Komárne nielen hotel, ale komplexné zariadenie poskytujúce kvalitné služby na vysokej úrovni. Hotel Peklo v centre Komárna ponúka klimatizované izby a apartmány, moderné wellness areál, elegantný reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Izby sú vybavené LCD TV, minibarom a vlastnou kúpeľňou. Wellness centrum zahŕňa saunu, vírivku a láka k odpočinku po dni strávenom prácou alebo prehliadkami.
Hotel Peklo
Hotel Peklo

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.