Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Hotel Pod Zámkom

Hotel Pod Zámkom

hvězdahvězdahvězdahvězda
Hurbanovo nám. 1581/2
972 01 Bojnice
Kontakt:
Tel:   +421 465 185 100
E-mail:   recepcia@hotelpodzamkom.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel pod zámkom je hotel európskej triedy typu WELLNESS. Svojim hosťom poskytuje široký rozsah služieb vysokého štandardu. Náš hotel sa nachádza v prekrásnom a turisticky najvyhľadávanejšom kúpeľnom mestečku Slovenska - Bojniciach na námestí v tesnej blízkosti Bojnického zámku. Hotel pod Zámkom ponúka pestré možnosti pre oddych, zábavu i športové vyžitie. Hostia môžu využiť krytý bazén, vírivú masážnu vaňu whirlpool, saunu, posilňovňu, relaxačné alebo reflexné masáže a môžu sa občerstviť vo wellness bare. Všetky ponúkané služby môžu využiť hoteloví hostia i široká verejnosť.
Hotel Pod Zámkom
Hotel Pod Zámkom

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.