Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Hotel Predium

Hotel Predium

hvězdahvězdahvězdahvězda
Moravská 36
951 01 Vráble
Kontakt:
Tel:   +421 377 930 131
E-mail:   recepcia@predium.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Dokonalé uvoľnenie a relax po pracovných dňoch nájdete v harmonickom prostredí wellness centra. Načerpajte energiu pre každý nový deň v komplexe relaxačných procedúr, kde zažijete pravý pokoj, relax a pohodu. WELLNESS sa doporučuje z viacerých dôvodov: Ako prostriedok k postupnému otužovaniu a ako tréningová metóda postupnej adaptácie na vysokú teplotu. Ako prostriedok na zvyšovanie kondície. Ako regeneračný prostriedok na odstránenie telesnej a duševnej únavy. Pobytom v saune dochádza k výraznému uvoľneniu svalov, zvyšuje sa kĺbová ohybnosť, zvyšuje sa látková výmena, zlepšuje sa tepelná regulácia tela. Človek si oddýchne po fyzickej ako aj po psychickej stránke.
Hotel Predium
Hotel Predium

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.