Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Hotel Zlatý kľúčik

Hotel Zlatý kľúčik

hvězdahvězdahvězdahvězda
Svätourbanská 27
949 01 Nitra
Kontakt:
Tel:   +421 905 621 445
E-mail:   info@zlatyklucik.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Zlatý kľúčik sa nachádza v Nitre na Zobore. Jeho lukratívna poloha len dokresľuje jeho dlhodobé prestížne postavenie v sieti hotelov na Slovensku. Atraktívne priestory, profesionálne služby a dlhodobé skúseností vytvárajú ideálne podmienky pre nezabudnuteľné chvíle, strávené u nás, ako aj úspech akéhokoľvek podujatia. K doplnkovým službám hotela patrí sauna, solárium, masáže, vírivý bazén, fitness centrum a onedlho k nim pribudne aj nové wellness centrum. Pre usporiadanie konferencií, rodinných a firemných spoločenských akcií je novootvorená kongresová sála tým ideálnym priestorom. Sála je plne klimatizovaná, vybavená konferenčnou technikou s kapacitou 150 osôb, so širokou variabilitou stolov a stoličiek. V kombinácii s hotelom, skvelou kuchyňou a doplnkovými službami je Zlatý Kľúčik zárukou úspechu ktoréhokoľvek podujatia.
Hotel Zlatý kľúčik
Hotel Zlatý kľúčik

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.