Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

hvězdahvězdahvězda
Mojmírovce 919
951 15 Mojmírovce
Kontakt:
Tel:   +421 377 798 201
E-mail:   recepcia@vic.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Dominantou kaštieľa je Chodba tolerancie, Ikonový salón, salón rodáka z Mojmíroviec, grófa Grassalkoviča, kedysi najslávnejší žrebčín Uhorska jedinečne prebudovaný na kongresovú sálu a 300-ročná vínna pivnica. Športových nadšencov poteší 25 m dlhý krytý bazén, telocvičňa, ihrisko a krytá strelnica. Výhodná poloha 1 hodinu cesty z Bratislavy zaručuje pohodlnú dostupnosť. V hoteli Kaštieli Mojmírovce si môžete dopriať príjemný relax nielen po náročnom dni. V areáli hotela, na ploche 817 m2, ponúkame našim klientom priestor pre aktívny oddych, ale i pohladenie tela a duše. Naši klienti tu nájdu i ďalšie zaujímavé prvky, ako je reštaurácia, bar či galéria.
KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE
KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.