Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > AB Tour, s.r.o.

AB Tour, s.r.o.

hvězdahvězda
Tatranská Lomnica 12
059 60 Tatranská Lomnica
Kontakt:
Tel:   +421 524 467 361
E-mail:   sasanka@sasanka.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel je vzdialený 50 m od nástupnej stanice kabínkovej lanovky na Skalnaté Pleso, s možnosťou prestupu na lanovku na Lomnický štít. Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii ihrisko. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku. Hotel Sasanka je ideálnym miestom pre dovolenku v každom ročnom období a na dokonalé vychutnanie si najmenších veľhôr sveta, Vysokých Tatier. Klientom odporúčame aj návštevu Múzea Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici a neďalekej botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody.
AB Tour, s.r.o.
AB Tour, s.r.o.

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Lineas

Hotel Lineas

Prešov

Hotel Lomnica

Hotel Lomnica

Vysoké Tatry

Hotel Alexander

Hotel Alexander

Bardejovské Kúpele

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.