Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > HOTEL AVALANCHE

HOTEL AVALANCHE

hvězdahvězdahvězda
Štola 116
059 37 Vysoké Tatry
Kontakt:
Tel:   +420 527 781 772
E-mail:   info@hotelavalanche.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel má k dispozícií privátne wellness, kde môžu hostia využiť whirpool, fínsku saunu, infrasaunu, parný box, masážnu sprchu a oddychovú zónu len pre vlastnú potrebu. Služby wellness sú ponúkané na základe objednávky vždy pre konkrétneho hosťa alebo skupinu. Každý hosť si môže vychutnať wellness bez rušivých vplyvov so svojou rodinou alebo partnerom a spestriť si pobyt vo vírivke napríklad pohárikom chladeného sektu. Samozrejmou súčasťou našich služieb je široká ponuka profesionálnych masáží. Objednať si môžete napríklad medovú masáž alebo masáž lávovými kameňmi.
HOTEL AVALANCHE
HOTEL AVALANCHE

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Villa Siesta

Hotel Villa Siesta

Vysoké Tatry

HOTEL TATRANEC

HOTEL TATRANEC

Vysoké Tatry

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.