Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > HOTEL KUKUČKA

HOTEL KUKUČKA

hvězdahvězdahvězdahvězda
Tatranská Lomnica
059 60 Tatranská Lomnica
Kontakt:
Tel:   +421 910 113 322
E-mail:   recepcia@hotelkukucka.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Malebné prostredie Vysokých Tatier, harmónia prírody a tatranského okolia, komfortné ubytovanie – ideálne miesto pre vašu dovolenku, jednoducho relax vo veľkolepom štýle, aký si ihneď zamilujete. Hotel a Rezidencie Kukučka sú umiestnené v srdci Tatranskej Lomnice v lone nádhernej prírody s výhľadom na hory a v oblasti s čistým ovzduším. Našou filozofiou je prepojiť relax s tatranskou prírodou. Zdravý spôsob života, relax tela i duše, odpočinok, odbúravanie stresu, jednoducho potreba aktívneho oddychu.
HOTEL KUKUČKA
HOTEL KUKUČKA

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hills

Hotel Hills

Tatranská Lomnica

Horizont Resort

Horizont Resort

Tatranská Lomnica

Hotel SOREA URÁN

Hotel SOREA URÁN

Tatranská Lomnica

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.