Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Horizont Resort

Horizont Resort

hvězdahvězdahvězdahvězda
Stará Lesná 178
059 60 Tatranská Lomnica
Kontakt:
Tel:   +42 152 785 122
E-mail:   recepcia@horizontresort.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Exkluzívny wellness hotel vám ponúka široké možnosti na trávenie vášho voľného času, vysoký komfort služieb, najmodernejšie vybavenie aj pre najnáročnejších hostí. Vybavenie a design celého hotela je z vzácnych prírodných materiálov a cédrového dreva. Počas vášho pobytu budete cítiť skutočnú silu prírody. V úžasnom prostredí Vysokých Tatier si môžete dopriať cez deň turistiku alebo lyžovanie, poobede relax a oddych v úžasnom wellness centre, ktoré svojou vôňou a energiou posliní vašu vitalitu a večer množstvo služieb na trávenie voľného času na posedenie s priateľmi, alebo vašou rodinou. Hlavnou dominantou tohto prírodného wellness rezortu je VIP SKY LOUNGE, otvorené jacuzzi s fínskou saunou a kuchynkou na streche hotela, kde budete môcť pozorovať tatranskú hviezdnu oblohu a vychutnať si tak skutočné osvieženie a výhľad na štíty Vysokých Tatier.
Horizont Resort
Horizont Resort

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

AB Tour, s.r.o.

AB Tour, s.r.o.

Tatranská Lomnica

Hotel SOREA URÁN

Hotel SOREA URÁN

Tatranská Lomnica

Hotel SOREA TITRIS

Hotel SOREA TITRIS

Tatranská Lomnica

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.