Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Ali Baba

Hotel Ali Baba

hvězdahvězdahvězda
Námestie Slobody 51
066 01 Humenné
Kontakt:
Tel:   +421 574 872 000
E-mail:   recepcia@hotelalibaba.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Vstúpte do nášho príjemného a útulného wellness centra. Doprajte si relax po služobnej ceste, turistike, alebo po úplne bežnom dni. Blahodarné účinky sauny a vody pre Vaše zdravie sú známe už od nepamäti. Kapacita wellness centra hotela Alibaba je 20-30 osôb. Možný je aj prenájom celého priestoru pre páry, alebo skupiny osôb.
Hotel Ali Baba
Hotel Ali Baba

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Nezábudka

Hotel Nezábudka

Tatranská Štrba

Hotel SOREA URÁN

Hotel SOREA URÁN

Tatranská Lomnica

Hotel Karpatia

Hotel Karpatia

Humenné

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.