Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Bachledka Strachan

Hotel Bachledka Strachan

hvězdahvězdahvězdahvězda
Bachledova dolina 695
059 55 Ždiar
Kontakt:
Tel:   +421 908 507 773
E-mail:   recepcia@hotelbachledka.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Pravý relax.  Tieto dve slová dokážu výstižne pomenovať blahodárne účinky saunovania, ktoré si môžete užívať plnými dúškami v našom Hoteli Bachledka Strachan. Na prvom mieste je regenerácia tela a duše. V lone panenskej prírody Belianských Tatier Vám ponúkame dokonalý pôžitok a oddych, v spojení s relaxačnou hudbou a príjemnou atmosférou.
Hotel Bachledka Strachan
Hotel Bachledka Strachan

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Forton

Hotel Forton

Stará Lesná

Hotel SOREA TRIGAN

Hotel SOREA TRIGAN

Štrbské Pleso

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.