Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel DUKLA

Hotel DUKLA

hvězdahvězdahvězdahvězda
Námestie legionárov 2
080 01 Prešov
Kontakt:
Tel:   +421 517 722 741
E-mail:   recepcia@hotelduklapresov.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Na najvyššom poschodí hotela nájdu naši hostia, ale aj denní návštevníci oázu pokoja - Wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Prešov a komplexnou ponukou služieb, akú v meste nenájdete - fitness centrum, masáže, sauny, jacuzzi, kadernícky salón, solárium, bar a odpočiváreň. Starostlivosť o zákazníkov prevezme profesionálny tím pracovníkov wellness centra.  Veľmi zaujímavou ponukou nášho wellness centra sú darčekové poukazy, ktorými môžete urobiť radosť Vašim blízkym alebo obchodným partnerom.
Hotel DUKLA
Hotel DUKLA

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.