Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Forton

Hotel Forton

hvězdahvězdahvězda
Stará Lesná 154
059 60 Stará Lesná
Kontakt:
Tel:   +421 915 850 328
E-mail:   recepcia@hotelforton.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Príjemný 3-hviezdičkový hotel Forton sa nachádza v centre Vysokých Tatier v krásnej, rozvíjajúcej sa časti Stará Lesná, 2 km od lyžiarskeho a rekreačného strediska Tatranská Lomnica. V lete zaujme a očarí rozlohou zelene, nádhernými pohľadmi na končiare Tatier. Jeho priateľský a pozorný personál Vás bude hýčkať počas Vášho pobytu. Mimoriadne citlivo a starostlivo urobená výsadba a trávnaté plochy navodzujú pocit spojenia s prírodou a umožňujú využiť všetky plochy na rekreačné využitie, hry a športy. Vysoké Tatry -Váš dovolenkový cieľ - sú na dosah. Od nás sú blízko prístupné všetky možnosti letnej aj zimnej dovolenky, aquaparky a atrakcie. Užite si vynikajúcu kuchyňu. Všetky ceny a balíčky majú v cene zahrnuté bohaté raňajky, 3 chodové večere. Hotel má 10 apartmánov a 22 dvojlôžkových izieb. Naša izby a apartmány sú moderné a pohodlné a sú zariadené v rôznych variantách, aby ste sa v nich príjemne cítili. Rezidenčné apartmány a byty.
Hotel Forton
Hotel Forton

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Ali Baba

Hotel Ali Baba

Humenné

Hotel Lesná

Hotel Lesná

Stará Lesná

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.