Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Hills

Hotel Hills

hvězdahvězdahvězdahvězda
Stará Lesná 153
059 60 Tatranská Lomnica
Kontakt:
Tel:   +421 524 467 533
E-mail:   recepcia@hotelhills.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Hills je ideálnym miestom pre rodiny i firmy. Okolitá príroda a vybavenie hotela ponúkajú pre všetkých možnosti na aktívny oddych, ako aj príjemné uvoľnenie. Konferenčné sály s modernými technickými zariadeniami a možnosťami okolia vytvárajú inšpiratívne podmienky na rôzne firemné akcie a aktivity. V novej časti nájdete detský bazén, bazén s masážnymi tryskami a tepidárium s výhľadom na Lomnický štít. Relax centrum hotela Hills ponúka bohaté možnosti aktívneho oddychu či príjemného uvoľnenia. Fínska sauna, infra sauna, para, relaxačný bazén, fitness centrum a whirlpool sú pre hotelových hostí v cene ubytovania.
Hotel Hills
Hotel Hills

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Horizont Resort

Horizont Resort

Tatranská Lomnica

AB Tour, s.r.o.

AB Tour, s.r.o.

Tatranská Lomnica

Hotel SOREA URÁN

Hotel SOREA URÁN

Tatranská Lomnica

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.