Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Hills

Hotel Hills

hvězdahvězdahvězdahvězda
Stará Lesná 153
059 60 Tatranská Lomnica
Kontakt:
Tel:   +421 524 467 533
E-mail:   recepcia@hotelhills.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Hills je ideálnym miestom pre rodiny i firmy. Okolitá príroda a vybavenie hotela ponúkajú pre všetkých možnosti na aktívny oddych, ako aj príjemné uvoľnenie. Konferenčné sály s modernými technickými zariadeniami a možnosťami okolia vytvárajú inšpiratívne podmienky na rôzne firemné akcie a aktivity. V novej časti nájdete detský bazén, bazén s masážnymi tryskami a tepidárium s výhľadom na Lomnický štít. Relax centrum hotela Hills ponúka bohaté možnosti aktívneho oddychu či príjemného uvoľnenia. Fínska sauna, infra sauna, para, relaxačný bazén, fitness centrum a whirlpool sú pre hotelových hostí v cene ubytovania.
Hotel Hills
Hotel Hills

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

HOTEL KUKUČKA

HOTEL KUKUČKA

Tatranská Lomnica

Horizont Resort

Horizont Resort

Tatranská Lomnica

Hotel SOREA URÁN

Hotel SOREA URÁN

Tatranská Lomnica

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.