Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Lesná

Hotel Lesná

hvězdahvězdahvězdahvězda
Stará Lesná 157
059 60 Stará Lesná
Kontakt:
Tel:   +421 524 761 000
E-mail:   recepcia@hotellesna.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Vitajte v luxusnej oáze oddychu pre vaše telo a myseľ. Lesná Spa by L’Occitane je výnimočný svet relaxu, ktorý dotvára dokonalú atmosféru harmónie a pokoja. Zažijete v ňom skutočné uvoľnenie a odpútate sa od každodenného stresu. Nechajte sa previesť unikátnym miestom, ktoré spája tradičné postupy starostlivosti o telo s maximálnym dôrazom na regeneráciu a načerpanie energie.
Hotel Lesná
Hotel Lesná

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

HOTEL TOLIAR

HOTEL TOLIAR

Štrbské Pleso

Hotel Forton

Hotel Forton

Stará Lesná

Garden Hotel Domaša

Garden Hotel Domaša

Domaša Dobrá

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.