Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Lesná

Hotel Lesná

hvězdahvězdahvězdahvězda
Stará Lesná 157
059 60 Stará Lesná
Kontakt:
Tel:   +421 524 761 000
E-mail:   recepcia@hotellesna.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Vitajte v luxusnej oáze oddychu pre vaše telo a myseľ. Lesná Spa by L’Occitane je výnimočný svet relaxu, ktorý dotvára dokonalú atmosféru harmónie a pokoja. Zažijete v ňom skutočné uvoľnenie a odpútate sa od každodenného stresu. Nechajte sa previesť unikátnym miestom, ktoré spája tradičné postupy starostlivosti o telo s maximálnym dôrazom na regeneráciu a načerpanie energie.
Hotel Lesná
Hotel Lesná

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

Kežmarok

Hotel Forton

Hotel Forton

Stará Lesná

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.