Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Montfort

Hotel Montfort

hvězdahvězdahvězdahvězda
Tatranská Javorina 27
059 56 Tatranská Javorina
Kontakt:
Tel:   +421 919 065 268
E-mail:   info@hotelmontfort.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
K tomu správnemu pobytu na horách, ako aj k oddychu po fyzickej a psychickej stránke, patrí aj relax vo wellness-e. Či už uprednostňujete vôňu a teplo sáun alebo rozmaznávanie tela rôznymi masážami, v našom wellness centre je Vám k dispozícii oboje. Zároveň si môžete vychutnať relaxačný bazén s protiprúdom, jacuzzi a doplniť pitný režim osviežujúcimi nápojmi.
Hotel Montfort
Hotel Montfort

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

HOTEL TOLIAR

HOTEL TOLIAR

Štrbské Pleso

Hotel Lesana

Hotel Lesana

Tatranská Lomnica

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.