Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Nezábudka

Hotel Nezábudka

hvězdahvězdahvězda
Rekreačná 83
059 41 Tatranská Štrba
Kontakt:
Tel:   +421 918 899 518
E-mail:   recepcia@hotel-nezabudka.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Clubhotel Nezábudka je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Jedinečnou polohou na úpätí Vysokých Tatier sa stáva Clubhotel Nezábudka ideálnym miestom na prežitie krásnych chvíľ v lone tatranskej prírody spojeného s relaxačnými procedúrami vo Vitálnom svete, ktorý je vybavený sústavou sáun a procedúr podľa vlastného výberu. Vybavenie, okolie hotela, štýlovo zariadená reštaurácia a slovenská koliba vytvárajú spolu príjemnú komornú atmosféru a zanechávajú nezabudnuteľné zážitky.
Hotel Nezábudka
Hotel Nezábudka

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

HOTEL KUKUČKA

HOTEL KUKUČKA

Tatranská Lomnica

Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

Kežmarok

Hotel Lesana

Hotel Lesana

Tatranská Lomnica

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.