Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Nezábudka

Hotel Nezábudka

hvězdahvězdahvězda
Rekreačná 83
059 41 Tatranská Štrba
Kontakt:
Tel:   +421 918 899 518
E-mail:   recepcia@hotel-nezabudka.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Clubhotel Nezábudka je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Jedinečnou polohou na úpätí Vysokých Tatier sa stáva Clubhotel Nezábudka ideálnym miestom na prežitie krásnych chvíľ v lone tatranskej prírody spojeného s relaxačnými procedúrami vo Vitálnom svete, ktorý je vybavený sústavou sáun a procedúr podľa vlastného výberu. Vybavenie, okolie hotela, štýlovo zariadená reštaurácia a slovenská koliba vytvárajú spolu príjemnú komornú atmosféru a zanechávajú nezabudnuteľné zážitky.
Hotel Nezábudka
Hotel Nezábudka

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hills

Hotel Hills

Tatranská Lomnica

Hotel Montfort

Hotel Montfort

Tatranská Javorina

Mountain View

Mountain View

Poprad

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.