Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Villa Siesta

Hotel Villa Siesta

hvězdahvězdahvězda
Novy Smokovec 88
062 01 Vysoké Tatry
Kontakt:
Tel:   +421 524 870 931
E-mail:   recepcia@villasiesta.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Objavte dokonalý oddych v relaxačnej miestnosti alebo v nových hydromasážnych vaniach. Vyberte si z pestrej ponuky masáží, parafínových zábalov a ošetrení s Bioptron lampou. Objavte naše zrekonštruované wellness centrum, vyskúšajte niektorú z našich masáží, osviežte si telo a myseľ. Chcete si vyskúšať niečo špeciálne? Doporučujeme hydromasážnu vaňu.
Hotel Villa Siesta
Hotel Villa Siesta

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel SLOVAN

Hotel SLOVAN

Vysoké Tatry

HOTEL AVALANCHE

HOTEL AVALANCHE

Vysoké Tatry

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.