Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > ALEXANDRA HOTEL

ALEXANDRA HOTEL

hvězdahvězdahvězdahvězda
Dvory 581/14B
020 01 Púchov
Kontakt:
Tel:   +421 424 666 000
E-mail:   recepcia@alexandrahotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Pre všetkých, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, sú určené naše wellness služby. Práve na tomto mieste načerpáte energiu a doprajete oddych nielen Vášmu telu, ale aj mysli. Môžeme Vás ubezpečiť, že naši pracovníci majú zlaté ruky a sú vyškolení na veľmi vysokej úrovni.
ALEXANDRA HOTEL
ALEXANDRA HOTEL

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Margit

Hotel Margit

Trenčianske Teplice

Hotel Most Slávy

Hotel Most Slávy

Trenčianske Teplice

Hotel Magnus

Hotel Magnus

Trenčín

 

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.