Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > ALEXANDRA HOTEL

ALEXANDRA HOTEL

hvězdahvězdahvězdahvězda
Dvory 581/14B
020 01 Púchov
Kontakt:
Tel:   +421 424 666 000
E-mail:   recepcia@alexandrahotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Pre všetkých, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, sú určené naše wellness služby. Práve na tomto mieste načerpáte energiu a doprajete oddych nielen Vášmu telu, ale aj mysli. Môžeme Vás ubezpečiť, že naši pracovníci majú zlaté ruky a sú vyškolení na veľmi vysokej úrovni.
ALEXANDRA HOTEL
ALEXANDRA HOTEL

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Grand Hotel

Grand Hotel

Trenčín

Wellness hotel Panorama

Wellness hotel Panorama

Trenčianske Teplice

 Hotel ALFA

Hotel ALFA

Nová Dubnica

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.