Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > ALEXANDRA HOTEL

ALEXANDRA HOTEL

hvězdahvězdahvězdahvězda
Dvory 581/14B
020 01 Púchov
Kontakt:
Tel:   +421 424 666 000
E-mail:   recepcia@alexandrahotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Pre všetkých, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, sú určené naše wellness služby. Práve na tomto mieste načerpáte energiu a doprajete oddych nielen Vášmu telu, ale aj mysli. Môžeme Vás ubezpečiť, že naši pracovníci majú zlaté ruky a sú vyškolení na veľmi vysokej úrovni.
ALEXANDRA HOTEL
ALEXANDRA HOTEL

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Most Slávy

Hotel Most Slávy

Trenčianske Teplice

Hotel Vila Anna

Hotel Vila Anna

Trenčianske Teplice

Horský hotel Magura

Horský hotel Magura

Nitrianske Pravno

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.