Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Garni hotel Praha

Garni hotel Praha

hvězdahvězdahvězda
17. Novembra 7
914 51 Trenčianske Teplice
Kontakt:
Tel:   +421 326 552 020
E-mail:   recepcia@hotelpraha.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Počas pobytu môžete relaxovať vo wellness zariadení, ktoré je sprístupnené výlučne hosťom hotela, takže sa netreba obávať o nadmernú obsadenosť. Zariadenie obsahuje masážny bazén pre päť osôb, parnú saunu pre dve osoby, bylinkovú saunu pre dve osoby, a fínsku saunu z cédrového dreva pre štyri osoby. Možnosť objednať masérske služby. Možnosť objednať masérske služby.
Garni hotel Praha
Garni hotel Praha

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Margit

Hotel Margit

Trenčianske Teplice

Hotel Flóra, a.s.

Hotel Flóra, a.s.

Trenčianske Teplice

Hotel Krym

Hotel Krym

Trenčianske Teplice

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.