Hledat | Pokročilé vyhledávání

Grand Hotel

hvězdahvězdahvězda
Palackého 3477
911 01 Trenčín
Kontakt:
Tel:   +421 327 434 353
E-mail:   info@grand-hotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
GRAND hotel Trenčín je situovaný priamo v centre Trenčína. Zariadenie ponúka ubytovanie, reštauračné a relaxačné služby. Návštevníkom mesta Trenčín a obchodným cestujúcim je k dispozícii vkusne moderne zariadených 26 izieb. Solárium, whirpool a sauna sú v cene izby.Bezbariérový prístup do hotela umožňuje vstup aj imobilným hosťom.Spríjemnite si pobyt u nás a zažite nezabudnuteľné chvíle pri spoznávaní histórie a kultúry mesta Trenčín. Na Vašu návštevu sa teší kolektív GRAND hotela
Grand Hotel
Grand Hotel

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Ellizabeth

Hotel Ellizabeth

Trenčín

Hotel Magnus

Hotel Magnus

Trenčín

Hotel Pod Hradom

Hotel Pod Hradom

Trenčín

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.