Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Horský hotel Magura

Horský hotel Magura

hvězdahvězdahvězda
Chvojnica 110
972 13 Nitrianske Pravno
Kontakt:
Tel:   +421 465 447 319
E-mail:   info@hotel-chvojnica.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotelové zariadenie nášho horského hotela Magura poskytuje záujemcom o relax aj svoje rehabilitačné služby - inhalácie, vodoliečbu, saunu, elektroliečbu, vírivku, rašelinové zábaly a relaxačné, športové, reflexné a lymfodrenážne masáže. Blízke okolie hotela je známe svojimi atraktívnymi turistickými a cyklistickými chodníkmi, ktoré sa v zimných mesiacoch menia na prekrásne bežecké trate, na ktorých trénujú aj aktuálni juniorskí majstri sveta. Plné športové vyžitie podporuje aj naša priestranná telocvičňa s posilňovňou. Pre deti je k dispozícií v areáli vonkajšie športové ihrisko a detské ihrisko s preliezkami. V neďalekom pstruhovom potoku si v sezóne na svoje prídu aj rybári.
Horský hotel Magura
Horský hotel Magura

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Most Slávy

Hotel Most Slávy

Trenčianske Teplice

Hotel Flóra, a.s.

Hotel Flóra, a.s.

Trenčianske Teplice

Hotel Vila Anna

Hotel Vila Anna

Trenčianske Teplice

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.