Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Horský hotel Magura

Horský hotel Magura

hvězdahvězdahvězda
Chvojnica 110
972 13 Nitrianske Pravno
Kontakt:
Tel:   +421 465 447 319
E-mail:   info@hotel-chvojnica.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotelové zariadenie nášho horského hotela Magura poskytuje záujemcom o relax aj svoje rehabilitačné služby - inhalácie, vodoliečbu, saunu, elektroliečbu, vírivku, rašelinové zábaly a relaxačné, športové, reflexné a lymfodrenážne masáže. Blízke okolie hotela je známe svojimi atraktívnymi turistickými a cyklistickými chodníkmi, ktoré sa v zimných mesiacoch menia na prekrásne bežecké trate, na ktorých trénujú aj aktuálni juniorskí majstri sveta. Plné športové vyžitie podporuje aj naša priestranná telocvičňa s posilňovňou. Pre deti je k dispozícií v areáli vonkajšie športové ihrisko a detské ihrisko s preliezkami. V neďalekom pstruhovom potoku si v sezóne na svoje prídu aj rybári.
Horský hotel Magura
Horský hotel Magura

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Most Slávy

Hotel Most Slávy

Trenčianske Teplice

Hotel Kaskáda

Hotel Kaskáda

Bojnice

Hotel Dynamic

Hotel Dynamic

Nová Dubnica

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.