Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Bojnický vínny dom

Hotel Bojnický vínny dom

hvězdahvězdahvězdahvězda
Hurbanovo nám. 57/60
972 01 Bojnice
Kontakt:
Tel:   +421 465 402 104
E-mail:   reception@bojvin.eu
Další prezentace tohoto subjektu:
Osobitou súčasťou našich služieb je wellness, v ktorom ponúkame na Slovensku ešte málo známu hroznovú a vínnu terapiu. Vinoterapia je novou kozmetickou tendenciou (líniou) proti starnutiu kože. Je známym faktom, že pohár červeného vína počas jedla pomáha pri prevencii srdcových chorôb, no nie mnohí vedia, že substancie obsiahnuté vo víne pomáhajú aj limitovať proces starnutia. Tajomstvom všetkých vinoterapií je polyfenol, substancia prítomná v hrozne, ktorá je potom v procese fermentácie extrahovaná a je ju možné nájsť tiež vo víne. Polyfenoly sú silnými anti-oxidantmi a liečba vinoterapiou blahodárne pôsobí pri celkovom zrelaxovaní a “znovuprebudení” obnovy kožných buniek. Klasická vinoterapia a hroznová terapia sa skladá z procedúr: píling s prídavkom šupiek z hrozna a tiež hroznových semiačok, masáž s olejom z výťažkov z hroznových semiačok, kúpeľ vo vínnych esenciách alebo aplikácia vína na pokožku.
Hotel Bojnický vínny dom
Hotel Bojnický vínny dom

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.