Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Ellizabeth

Hotel Ellizabeth

hvězdahvězdahvězdahvězda
Ul. gen. M. R. Štefánika 2
911 01 Trenčín
Kontakt:
Tel:   +421 326 506 111
E-mail:   recepcia@hotelelizabeth.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Vstúpte do sveta absolútnej relaxácie, kde čas plynie mimo Vás a Vy ste uvedený na cestu vzďaľujúcu sa od zhonu a stresu každodenného života. Caracalla Spa predstavujú oázu kľudu a odpočinku – sú dokonalou kúpeľovou destináciou s dizajnom a atmosférou starého Ríma, ktorá zaručuje kompletný presun mysle a tela do tých najsnovejších a najvzdialenejších miest.
Hotel Ellizabeth
Hotel Ellizabeth

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Most Slávy

Hotel Most Slávy

Trenčianske Teplice

Hotel Krym

Hotel Krym

Trenčianske Teplice

Horský hotel Magura

Horský hotel Magura

Nitrianske Pravno

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.