Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Ellizabeth

Hotel Ellizabeth

hvězdahvězdahvězdahvězda
Ul. gen. M. R. Štefánika 2
911 01 Trenčín
Kontakt:
Tel:   +421 326 506 111
E-mail:   recepcia@hotelelizabeth.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Vstúpte do sveta absolútnej relaxácie, kde čas plynie mimo Vás a Vy ste uvedený na cestu vzďaľujúcu sa od zhonu a stresu každodenného života. Caracalla Spa predstavujú oázu kľudu a odpočinku – sú dokonalou kúpeľovou destináciou s dizajnom a atmosférou starého Ríma, ktorá zaručuje kompletný presun mysle a tela do tých najsnovejších a najvzdialenejších miest.
Hotel Ellizabeth
Hotel Ellizabeth

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Grand Hotel

Grand Hotel

Trenčín

Garni hotel Praha

Garni hotel Praha

Trenčianske Teplice

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.