Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace

hvězdahvězdahvězdahvězda
Orlové 116
017 01 Považská Bystrica
Kontakt:
Tel:   +421 424 459 600
E-mail:   info@parkpalace.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness centrum je miestom s príjemnou atmosférou pokoja a relaxu. Pre ubytovaných hostí je návšteva wellness centra bezplatná. Pre úplný komfort ubytovaných hostí sú na izbách hotelové župany a papuče. Ponuka Wellness centra: - vírivka - fínska sauna - parná sauna - ochladzovacie vedro - tepidárium - Kneippov kúpeľ - masáže (za poplatok a na objednávku)
Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Magnus

Hotel Magnus

Trenčín

Hotel Vila Anna

Hotel Vila Anna

Trenčianske Teplice

Hotel Podhradie

Hotel Podhradie

Považská Bystrica

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.