Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Krym

hvězdahvězdahvězda
T. G. Masaryka 566
914 51 Trenčianske Teplice
Kontakt:
Tel:   +421 222 200 022
E-mail:   kupele@sunflowers.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Krym sa nachádza v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice pri pešej zóne. Hotel má kapacitu 250 lôžok v dvojposteľových izbách a apartmánoch. V hoteli sa nachádza reštaurácia, kaviareň a podávajú sa tu aj niektoré druhy liečebných a relaxačných procedúr. Pre klientov hotela Krym je k dispozícii aj novootvorený vonkajší termálny bazén s teplotou vody 33 - 36stupňov. Hotel Krym ponúka kvalitné služby aj pre náročnejších klientov, ktorí túžia po relaxe a oddychu.
Hotel Krym
Hotel Krym

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Most Slávy

Hotel Most Slávy

Trenčianske Teplice

Hotel Flóra, a.s.

Hotel Flóra, a.s.

Trenčianske Teplice

Hotel Vila Anna

Hotel Vila Anna

Trenčianske Teplice

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.