Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Margit

Hotel Margit

hvězdahvězdahvězda
T. G. Masaryka 2
914 51 Trenčianske Teplice
Kontakt:
Tel:   +421 326 551 028
E-mail:   hotel.margit@stonline.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hostia sa môžu tešiť i z wellness služieb ako je jacuzzi, sauna a radou ukľudňujúcich masáží. Výhodou je celková poloha hotela na pešej zóne asi 5 min. chôdze od všetkých termálnych bazénov, ktoré Kúpele Trenčianske Teplice ponúkajú. Ponúkame Vám príjemné vyžitie v našom wellness centre so saunou a jacuzzi. K dispozícií hosťom sú i rôzne druhy masáží. Typy masáží: švédska telová masáž reflexná masáž lymfodrenáž detoxikačná masáž
Hotel Margit
Hotel Margit

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Flóra, a.s.

Hotel Flóra, a.s.

Trenčianske Teplice

Wellness hotel Panorama

Wellness hotel Panorama

Trenčianske Teplice

Hotel Krym

Hotel Krym

Trenčianske Teplice

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.