Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Most Slávy

Hotel Most Slávy

17. novembra
914 51 Trenčianske Teplice
Kontakt:
Tel:   +421 326 513 611
E-mail:   recepcia@hotelmostslavy.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Most Slávy je situovaný v centre historického centra známeho kúpeľneho mesta Trenčianske Teplice. Nesie meno po neďalekom Moste slávy, spájaného s prestížnym filmovým festivalom Art Film, ktorý každoročne pritiahne tisícky milovníkov filmového umenia. Hotel je správnou voľbou pre návštevníkov hľadajúcich oddych v uvoľnenej atmosfére, s vynikajúcim jedlom a komfortným ubytovaním. Hotel ponúka širokú škálu liečebných procedúr a wellness služieb, k dispozícii sú sauny, vírivá vaňa či bazén. Hotel sa nachádza priamo na okraji krásneho kúpeľného parku, vhodného na šport aj relax. V blízkosti nájdete mnoho možností na využitie voľného času ako tenisové kurty, minigolf, vonkajšie bazény alebo množstvo turistických chodníkov.
Hotel Most Slávy
Hotel Most Slávy

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Margit

Hotel Margit

Trenčianske Teplice

Hotel Vila Anna

Hotel Vila Anna

Trenčianske Teplice

Garni hotel Praha

Garni hotel Praha

Trenčianske Teplice

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.