Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Pod Hradom

Hotel Pod Hradom

hvězdahvězdahvězda
Matusova 12/68
911 01 Trenčín
Kontakt:
Tel:   +421 327 481 701
E-mail:   podhradom@podhradom.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Naše Relax centrum vám ponúka možnosť oddýchnuť si a stráviť príjemné chvíle bez stresu pri wellness procedúrach. Doprajte si nerušený relax a užite si horúcu saunu. Zbavíte vaše telo škodlivých látok, vírusov a toxínov, zabudnete na každodenný stereotyp. Vaše telo vás obdarí príjemným pocitom z vytúženého odpočinku. Po horúcej saune vás čaká uvoľňujúca vírivka. Naberiete novú energiu a príjemné bublinky v teplom kúpeli navodia upokojujúcu atmosféru. Po saune a vírivom kúpeli sú pre vás pripravené oddychové lavice v relaxačnej miestnosti. Zabalení v uteráku si tu užijete ticho a pohodu. Našim klientom je k dispozícii masér. Vyberte si podľa vášho želania reflexnú masáž, masáž chrbta alebo kompletnú masáž celého tela. Vaše svaly sa uvoľnia a vy sa budete cítiť ako znovuzrodení. Masáž si môžete objednať deň vopred priamo na recepcii. Price list
Hotel Pod Hradom
Hotel Pod Hradom

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Grand Hotel

Grand Hotel

Trenčín

Hotel Ellizabeth

Hotel Ellizabeth

Trenčín

Hotel Magnus

Hotel Magnus

Trenčín

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.