Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Podhradie

Hotel Podhradie

hvězdahvězdahvězda
Považské Podhradie 250
017 04 Považská Bystrica
Kontakt:
Tel:   +421 424 340 781
E-mail:   recepcia@podhradie.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Podhradie je obklopený prírodou. Okolie je ideálnym miestom pre turistiku, cyklistiku a zimné športy ako lyžovanie a bežecké lyžovanie. Najbližším miestom pre turistický cieľ je zrúcanina Považského hradu s výhľadom na široké okolie. Priamo v hoteli má zákazník možnosť zapožičať si cestný bicykel, ktorý je ideálnym prostriedkom na spoznávanie krás Považia. V okolí do 60 km sa nachádza niekoľko hradov a zámkov, ako aj múzeá prírodnej architektúry, kúpele s ponukou termálnych prameňov a ďalšie zaujímavosti, o ktorých Vás s radosťou informuje obsluha recepcie hotela Podhradie. Po namáhavom dni, náš zákazník ocení možnosť objednania si relaxačnej masáže priamo v hoteli Podhradie. Masáže sa vykonávajú v pracovné dni v čase od 18.00 do 21.00. V sobotu a nedeľu sa masáže vykonávajú na základe predchádzajúcej dohody.
Hotel Podhradie
Hotel Podhradie

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace

Považská Bystrica

ALEXANDRA HOTEL

ALEXANDRA HOTEL

Púchov

Hotel INOVEC

Hotel INOVEC

Bezovec

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.