Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Štefánik

Hotel Štefánik

hvězdahvězdahvězdahvězda
Nám. M. R. Štefánika 37
907 01 Myjava
Kontakt:
Tel:   +421 346 212 121
E-mail:   recepcia@hotelstefanik.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness centrum s kapacitou 10 osôb vybavené suchou, parnou a infra saunou, vírivkovým bazénom a výhrevnou lavicou je k dispozícii všetkým, ktorí túžia po regenerácii a oddychu v príjemnom prostredí. Wellness centrum je možné prenajať si na romantické chvíle vo dvojici, ale i pre skupinu osôb. Zároveň môžete potešiť svojich blízkych i prekvapením v podobe DARČEKOVÉHO POUKAZU na služby wellness centra.
Hotel Štefánik
Hotel Štefánik

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Flóra, a.s.

Hotel Flóra, a.s.

Trenčianske Teplice

ALEXANDRA HOTEL

ALEXANDRA HOTEL

Púchov

Hotel INOVEC

Hotel INOVEC

Bezovec

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.