Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Vila Anna

Hotel Vila Anna

hvězdahvězdahvězda
17. novembra č. 4
914 51 Trenčianske Teplice
Kontakt:
Tel:   +421 326 553 761
E-mail:   hotel@vila-anna.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness Hotel Vila Anna **** sa nachádza v centre kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice, nazývaného perla Karpát. Kúpele patria k najstarším a najvyhľadávanejším nielen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách. S významnými úspechmi sú tu liečené ochorenia pohybového ústrojenstva. Ubytovanie je zabezpečené v komfortne zariadených izbách. Každá izba je vybavená TV, telefónom a kompletným sociálnym zariadením. Časť hotela je klimatizovaná s možnosťou pripojenia sa na internet. Novo vybudované wellness centrum ponúka 14 m. plavecký bazén, whirpool, bylinný kúpeľ nôh, saunový svet ( parná, fínska a infra sauna ), masáže, zábaly.
Hotel Vila Anna
Hotel Vila Anna

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Margit

Hotel Margit

Trenčianske Teplice

Wellness hotel Panorama

Wellness hotel Panorama

Trenčianske Teplice

Hotel Krym

Hotel Krym

Trenčianske Teplice

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.