Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Event Hotel Kaskády

Event Hotel Kaskády

hvězdahvězdahvězda
Únovce 504
924 01 Galanta
Kontakt:
Tel:   +421 317 883 333
E-mail:   recepcia@kaskady.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
EVENT HOTEL KASKÁDY ponúka svojim hosťom aj služby relax centra s kapacitou 20 osôb. V rámci regenerácie môžu hostia využiť parnú saunu, suchú saunu, infrakabínu, 2 vírivky, vonkajší ochladzovací bazén a na objednávku aj služby profesionálneho maséra. Na odpočinok slúžia dve oddychové miestnosti s pohodlnými lehátkami a relaxačnou hudbou.
Event Hotel Kaskády
Event Hotel Kaskády

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Ring

Hotel Ring

Orechová Potôň

Penzión BETTY

Penzión BETTY

Velký Meder

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.