Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Empire

Hotel Empire

hvězdahvězdahvězdahvězda
J. Hajdóczyho 11
917 01 Trnava
Kontakt:
Tel:   +421 335 920 800
E-mail:   empire@hotelempire.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Ak sa potrebujete na chvíľu zbaviť každodenného zhonu a odbúrať stres, neváhajte využiť Wellness centrum hotela Empire. U nás totiž nájdete dokonalé podmienky na zregenerovanie ducha i tela a na načerpanie novej energie. Hotel Emppire je vybavený i moderným a štýlovým fitness centrom – pre všetkých tých, ktorí majú radi aktívnejší druh odpočinku. Zariadenie fitness centra poskytuje široké možnosti od ľahších aerobných tréningov, až po ťažké silové tréningy všetkých partií ľudského tela.
Hotel Empire
Hotel Empire

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Orchidea

Hotel Orchidea

Veľký Meder

Penzion Tematín

Penzion Tematín

Moravany nad Váhom

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.