Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Kormorán

Hotel Kormorán

hvězdahvězdahvězdahvězda
Pri hrádzi 33
931 01 Šamorín - Čilistov
Kontakt:
Tel:   +421 315 909 100
E-mail:   info@hotelkormoran.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
K hotelu patrí aj celoročne otvorené „Relax, spa & wellness centrum“, ktoré poskytuje možnosť relaxácie pod vedením odborného personálu. K dispozícii je fitness, špičkový vonkajší hydromasážny bazén – jacuzzi pre 6 osôb, s osvetlením a 36°C vodou, vnútorný hydromasážny vírivý bazén, suchá a mokrá sauna, solárium, masáže, procedúry a program telových a tvárových ošetrení. Hotel Kormorán ponúka organizovanie firemných večierkov a osláv, ale aj viacero športových a oddychových možností a podujatí pre firmy. Disponuje parkom o rozlohe 18ha s vonkajšími športoviskami, jazerom a rotundou vhodnou na grilovačky a firemné posedenia.
Hotel Kormorán
Hotel Kormorán

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Penzion Na Mlyne

Penzion Na Mlyne

Hrnčiarovce nad Parnou

Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

Piešťany

Penzión BETTY

Penzión BETTY

Velký Meder

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.