Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Legend

Hotel Legend

hvězdahvězdahvězda
Gabčíkovská cesta 5676/50
929 01 Dunejská Streda
Kontakt:
Tel:   +421 315 511 319
E-mail:   legend@hotellegend.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Je príjemné nájsť miesto, ktoré vám na vašich cestách, či dovolenkách poskytne skutočný luxus, zaslúžené pohodlie, nadštandardné služby a v neposlednom rade dodá pocit úplného komfortu. Miesto, na ktorom sa cítite naozaj príjemne a ste úprimne vítaní. Uvoľnite sa, zatvorte oči, zhlboka sa nadýchnite a dovoľte nám, aby sme Vás aspoň na chvíľu rozmaznávali. - saunový svet – parná / fínska / infra sauna - protiprúdový bazén - kaviareň (pre 20 osôb) - zimná záhrada
Hotel Legend
Hotel Legend

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

Piešťany

Hotel Máj

Hotel Máj

Piešťany

Hotel Malvázia

Hotel Malvázia

Prievaly

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.