Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Legend

Hotel Legend

hvězdahvězdahvězda
Gabčíkovská cesta 5676/50
929 01 Dunejská Streda
Kontakt:
Tel:   +421 315 511 319
E-mail:   legend@hotellegend.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Je príjemné nájsť miesto, ktoré vám na vašich cestách, či dovolenkách poskytne skutočný luxus, zaslúžené pohodlie, nadštandardné služby a v neposlednom rade dodá pocit úplného komfortu. Miesto, na ktorom sa cítite naozaj príjemne a ste úprimne vítaní. Uvoľnite sa, zatvorte oči, zhlboka sa nadýchnite a dovoľte nám, aby sme Vás aspoň na chvíľu rozmaznávali. - saunový svet – parná / fínska / infra sauna - protiprúdový bazén - kaviareň (pre 20 osôb) - zimná záhrada
Hotel Legend
Hotel Legend

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Thermal Varga

Hotel Thermal Varga

Veľký Meder

Hotel Máj

Hotel Máj

Piešťany

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.