Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Magnólia

Hotel Magnólia

hvězdahvězdahvězdahvězda
Nálepkova 1
921 01 Piešťany
Kontakt:
Tel:   +421 333 243 122
E-mail:   recepcia@hotelmagnolia.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Relaxačné centrum hotela Magnólia je vhodné miesto pre hotelových hostí, ktorí si po namáhavom dni potrebujú oddýchnuť. Hotel Magnólia Vám ponúka jedinečné relaxačné procedúry, ktoré oceníte najmä po úspešnom rokovaní alebo kongrese. Na regeneráciu síl môžete využiť masáž, saunu a množstvo ďalších relaxačných procedúr.
 Hotel Magnólia
 Hotel Magnólia

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Pavla

Hotel Pavla

Piešťany

Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

Piešťany

Hotel Máj

Hotel Máj

Piešťany

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.