Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Malvázia

Hotel Malvázia

hvězdahvězdahvězdahvězda
Prievaly 327
906 34 Prievaly
Kontakt:
Tel:   +421 903 904 278
E-mail:   rezervacie@malvazia.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Malvázia Vám ponúka niekoľko druhov obľúbených masáží a procedúr, komorné wellness vybavené vonkajšou vírivkou, suchou, parnou a infračervenou saunou ako aj jednoduchými vodnými procedúrami podľa Kneippovej metódy. Saunovanie je skvelá relaxačná a regeneračná metóda. Je taktiež jedným z najvýznamnejších prostriedkov otužovania a zároveň detoxikácie organizmu. V našom wellness si môžete vychutnať fínsku, bylinkovú a infračervenú saunu. Suchá sauna má priaznivé účinky na naše zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a aktivizuje sa činnosť mazových žliaz, čím dochádza k vyplaveniu nečistôt z kože, čo má okrem iného nezanedbateľný kozmetický význam.
Hotel Malvázia
Hotel Malvázia

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.