Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Orchidea

Hotel Orchidea

hvězdahvězdahvězda
Rozmarinová 3326/2
932 01 Veľký Meder
Kontakt:
Tel:   +421 315 919 001
E-mail:   hotelorchidea@hotelorchidea.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
SPA & Wellness hotel Orchidea Veľký Meder Slovensko Vám ponúka jedinečnú možnosť využitia wellness služieb v súkromí. V prípade Vášho záujmu vieme celý wellness trakt uzavrieť len pre Vás, Vašu rodinu alebo priateľov. Takto uniknete hluku a davom väščiny termal parkov a konečne si možete naplno vychutnať Váš relax.
Hotel Orchidea
Hotel Orchidea

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Thermal Varga

Hotel Thermal Varga

Veľký Meder

Penzión BETTY

Penzión BETTY

Velký Meder

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.