Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Panoráma

Hotel Panoráma

hvězdahvězdahvězda
Červená veža
921 01 Piešťany - Banka 7
Kontakt:
Tel:   +421 337 735 360
E-mail:   hotel@panoramahotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Pre oddych a uvoľnenie je pre Vás pripravené Relax centrum nachádzajúce sa v suteréne hotela. K dispozícii je Vám suchá sauna s vonkajšim ochladzovacím bazénom, infrasauna a jacuzza pod holým nebom. Vyskúšajte tiež našu širokú ponuku masérskych služieb a relaxačných zábalov: klasická masáž hlavy a šije, relaxačná aromatická masáž, osviežujúca aromatická masáž, švédska hrejivá masáž, olejová masáž proti celulitíde, rašelinové obklady, teplé a suché zábaly.
Hotel Panoráma
Hotel Panoráma

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Satelit

Hotel Satelit

Piešťany

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.