Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

hvězdahvězdahvězdahvězda
Beethovenova 3
921 01 Piešťany
Kontakt:
Tel:   +421 337 910 999
E-mail:   info@hotelparkavenue.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Práve na tomto mieste načerpáte energiu a doprajete oddych nielen Vášmu telu, ale aj mysli. Pre našich hostí je k dispozícii wellness s dvoma saunami (parnou a fínskou) a relaxačnou lôžkovou zónou. Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami a blahodarnými zábalmi.
Hotel Park Avenue
Hotel Park Avenue

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Pavla

Hotel Pavla

Piešťany

 Hotel Magnólia

Hotel Magnólia

Piešťany

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.