Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Pavla

Hotel Pavla

hvězdahvězdahvězdahvězda
Sad Andreja Kmeťa 76
921 01 Piešťany
Kontakt:
Tel:   +421 337 743 422
E-mail:   info@hotelpavla.com
Další prezentace tohoto subjektu:
WELLNESS CENTRUM sa nachádza na najvyššom poschodí hotela Pavla a je príjemným miestom oddychu a relaxácie po celom dni. K načerpaniu nových síl a k telesnému a duševnému utuženiu je pre Vás pripravená: - sauna / suchá, parná, infrared/ - ochladzovacia kaďa - vaňa na podvodnú masáž - masáže
Hotel Pavla
Hotel Pavla

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Panoráma

Hotel Panoráma

Piešťany - Banka 7

Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

Piešťany

 Hotel Magnólia

Hotel Magnólia

Piešťany

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.