Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Ring

Hotel Ring

hvězdahvězdahvězda
Orechová Potoň
930 02 Orechová Potôň
Kontakt:
Tel:   +421 917 193 643
E-mail:   recepcia@hotelring.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Ubytovanie ponúka hotel na troch poschodia v 46 komfortne zariadených izbách. Na prízemí je situovaná recepcia, reštaurácia, lobby bar a súčasťou sú aj priestory centra bezpečnej jazdy. Parkovanie pre hotelových hostí je zabezpečené priamo pri hoteli, celodenne zabezpečené kamerovým systémom. V celom hoteli je možné pripojiť sa k internetu cez WiFi. Hotel má výhodnú polohu pre návštevníkov, ktorí majú radi spojenie motoristického športu s oddychom.
Hotel Ring
Hotel Ring

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Kormorán

Hotel Kormorán

Šamorín - Čilistov

Hotel Pavla

Hotel Pavla

Piešťany

Hotel Malvázia

Hotel Malvázia

Prievaly

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.