Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Sandor Pavillon

Hotel Sandor Pavillon

hvězdahvězdahvězdahvězda
Štefánikova 2/B
921 01 Piešťany
Kontakt:
Tel:   +421 337 733 734
E-mail:   info@hotelsandor.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness pavilón v hoteli Sandor Pavillon ponúka: Wellness pobyt; a Relax, regenerácia a kúpele Piešťany. Wellness Pobyty sú zamerané na regeneráciu Vašich síl a povzbudenie všetkých zmyslov. Pavilón rozmaznávania v hoteli Sandor Pavillon ponúka: Romantické Piešťany; a Francúzsky romantický pobyt. Pobyty ponúkajú zažiť chuť romantiky s vami blízkou osobou a uvoľniť zmysly, ktoré vo vás bdejú. Heritage pavilón v hoteli Sandor Pavillon ponúka: Pôžitky Starého Ríma. Tento pobyt vás prenesie do minulosti do starovekého Ríma, kde oddych a relax bol neoddeliteľnou súčaťou života. Skrášľovací pavilón: Beauty balíček. Pobyty sú určené pre všetkých, ktorí sa radi starajú o svoj zovňajšok a uvedomujú si, že čas je ich nepriateľom a preto sa radi nechajú z času na čas rozmaznávať.
Hotel Sandor Pavillon
Hotel Sandor Pavillon

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

Piešťany

 Hotel Magnólia

Hotel Magnólia

Piešťany

Hotel Satelit

Hotel Satelit

Piešťany

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.