Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Satelit

Hotel Satelit

hvězdahvězdahvězda
Námestie J. Murgaša 3
921 01 Piešťany
Kontakt:
Tel:   +421 337 725 833
E-mail:   recepcia@hotelsatelit.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Okrem klasických ubytovacích služieb hotel ponúka aj relaxačné pobyty zamerané na zdravie a krásu. Ak máte záujem spríjemniť si obchodné rokovanie, školenie či seminár, vyskúšať si môžete napríklad bahenné zábaly z Mŕtveho mora, saunový svet (fínska, parná a infra sauna) či rôzne druhy masáží. Služby wellness centra sú Vám k dispozícii od pondelka do nedeľe na objednávku.
Hotel Satelit
Hotel Satelit

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Panoráma

Hotel Panoráma

Piešťany - Banka 7

Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

Piešťany

 Hotel Magnólia

Hotel Magnólia

Piešťany

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.