Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Sv. Michal

Hotel Sv. Michal

hvězdahvězdahvězda
Potočná 40
909 01 Skalica
Kontakt:
Tel:   +421 346 960 111
E-mail:   info@hotelsvmichal.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni ponúkame služby Relax centra, ktoré sa nachádza v podkroví hotela a v mesiacoch júl a august prešlo kompletnou rekonštrukciou. Môžete sa tešiť na infra saunu a jej blahodárne účinky na zdravie, novú hydromasážnu vaňu ale najmä na nezabudnuteľnú atmosféru. Práve tu načerpáte potrebnú energiu a doprajete oddych nielen Vášmu telu, ale aj mysli.
Hotel Sv. Michal
Hotel Sv. Michal

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.