Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Therma

Hotel Therma

hvězdahvězdahvězdahvězda
Priemyselná 4
929 01 Dunajská Streda
Kontakt:
Tel:   +4210 315 522 442
E-mail:   rezervacie@therma.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Oddelenie NaturMed&Fitness prináša tisíce rokov osvedčené orientálne metódy a zároveň Vám poskytne rehabilitačné procedúry 21. storočia. V kombinácii s hydroterapiou u nás dosiahnete citeľné výsledky na vašom zdraví a duševnej pohode už za niekoľko dní pobytu. Všetky procedúry sa vykonávajú v štýlovo zariadených, oddelených ošetrovniach, pričom pri aplikácii procedúr odborným personálom sa dáva veľký dôraz na sekundárne faktory ako sú svetlo, vôňa a hudba.
Hotel Therma
Hotel Therma

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Kormorán

Hotel Kormorán

Šamorín - Čilistov

Hotel Empire

Hotel Empire

Trnava

 Hotel Magnólia

Hotel Magnólia

Piešťany

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.