Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Thermal Varga

Hotel Thermal Varga

hvězdahvězdahvězda
Promenádna 595/1
932 01 Veľký Meder
Kontakt:
Tel:   +421 917 460 625
E-mail:   info@hotelthermal.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Všetky wellness pobyty Veľký Meder sú pripravené tak, aby človeka naviedli k zdravšiemu štýlu života a to vo všetkých jeho sférach . Wellness balíčky sú zložené z ľahších wellness procedúr, plávania . Zmeňte svoj ​​život od základov a relaxujte v Hoteli Thermal Varga ! Wellness sa zaoberá starostlivosťou o človeka a o jeho fyzické a duševné zdravie. Cieľom wellness je pomôcť ľuďom nájsť cestu ku kvalitnému a plnohodnotnému životu. Ak sa cítite unavení, trápia Vás choroby a pociťujete známky starnutia? Nie je to iba genetika. Až z 80 percent je to spôsobené Vašim spôsobom života, Vašou stravou a životosprávou. Vedeli ste, že je vedecky dokázané, že strava dokáže nielen spomaliť starnutie, ale i kontrolovať váhu po celý život a predchádzať chorobám?
Hotel Thermal Varga
Hotel Thermal Varga

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Orchidea

Hotel Orchidea

Veľký Meder

Penzión BETTY

Penzión BETTY

Velký Meder

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.