Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Thermal Varga

Hotel Thermal Varga

hvězdahvězdahvězda
Promenádna 595/1
932 01 Veľký Meder
Kontakt:
Tel:   +421 917 460 625
E-mail:   info@hotelthermal.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Všetky wellness pobyty Veľký Meder sú pripravené tak, aby človeka naviedli k zdravšiemu štýlu života a to vo všetkých jeho sférach . Wellness balíčky sú zložené z ľahších wellness procedúr, plávania . Zmeňte svoj ​​život od základov a relaxujte v Hoteli Thermal Varga ! Wellness sa zaoberá starostlivosťou o človeka a o jeho fyzické a duševné zdravie. Cieľom wellness je pomôcť ľuďom nájsť cestu ku kvalitnému a plnohodnotnému životu. Ak sa cítite unavení, trápia Vás choroby a pociťujete známky starnutia? Nie je to iba genetika. Až z 80 percent je to spôsobené Vašim spôsobom života, Vašou stravou a životosprávou. Vedeli ste, že je vedecky dokázané, že strava dokáže nielen spomaliť starnutie, ale i kontrolovať váhu po celý život a predchádzať chorobám?
Hotel Thermal Varga
Hotel Thermal Varga

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Orchidea

Hotel Orchidea

Veľký Meder

Hotel Máj

Hotel Máj

Piešťany

Penzión BETTY

Penzión BETTY

Velký Meder

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.